Македонски | Shqip | English |

Zacuvan mebel garnitura

Се продава од: Ivana 17 мар. 02:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Чаир, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Се продаваат:
-комплет гарнитура тросед, двосед и фотелја (со клик-клак, се спуштаат) -6.000 мкд
-трпезариска маса (од дрво, како нова, се пушта во должина од 140 на 180 цм) и 6 столици (од чисто дрво, многу сочувани) -15.000 мкд
(може и одделно само столиците -по договор)
-4 нови некористени килими од 100% волна - 1.500 мкд/еден килим.
-2 бели нови некористени јамболии со 3 дипли (со димензии 180*250 цм) -1.500 мкд/една јамболија
-плакари/елементи од регал (чисто дрво), може и одделно по елемент -цена по договор
*** Информации на 070796016 од 16 до 18 часот.
*** Цените не се фиксни
Нема посетени огласи
Кон почеток