Македонски | Shqip | English |

Tv boks android 2gb ram

Се продава од: Насер 13 јун. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 200 МКД

Локација: Чаир, Скопjе
Опрема : Друго
Тв бокс андроид со инсталирани тв канали 20.000 бесплатни неограничен и и разни апликации 2200 денари на промотивна цена
Се поврзува на хдми кабел на сите нови телевизија и за старите преку ав кабел на пинови
Нема посетени огласи
Кон почеток