Македонски | Shqip | English |

Banesë moderne 96m2 ne Cair

Се продава од: Banesa 17 мар. 01:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3,5
Адреса: Lazar Trpovski
Површина: 96 m2
Локација: Чаир, Скопjе
Shes banesë atraktive super moderne në katin e 2-të - kompleksi PRINCE.
Banesa posedon:
- kuzhinë moderne,
- 2 banjo,
- nxemje qëndrore me aparaturë të veçantë,
- 2 terasa të mbyllura me dritare rrëshqitëse dhe roleta elektrike
- etj...
Për më shumë informata tel 071-218-230
Нема посетени огласи
Кон почеток