Македонски | Shqip | English |

Stan Vo Cair Itno

Се продава од: seuda 10 ное 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Vukovarska3/2-26
Површина: 54 m2
Локација: Чаир, Скопjе
ITNO SE PRODAVA STAN VO CAIR ZA DOPOLNITELNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE ME. 071-786-479
Нема посетени огласи
Кон почеток