Македонски | Shqip | English |

Profesionalno perenje susenje i peglanje

Оглас од претпријатие. Се продава од: Crystal Clean Laundry Service 12 мај 14:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Струга
Услуги : Домашна помош и Чистење
Crystal Clean е сервис за перење кој нуди професионално машинско перење, сушење и пеглање на
-алишта
-постелнини
-чаршави
-јоргани и ќебиња
-јакни и останат вид текстил.
Работиме со професионални детергенти кои се еколошки тестирани, не ги оштетуваат материјалите и ја враќаат природната боја.
Сораблтуваме со хотели, ресторани, апартмани, салони за убавина, ординации.
Се наоѓаме на ул. ЈНА 51 Струга (на кружниот тек кај полицијата)
Тел за контакт 072225014
Нема посетени огласи
Кон почеток