Македонски | Shqip | English |

Audi A2 1.4 tdi

Се продава од: ... 12 јан. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 900 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A2
audi a2 1.4 tdi registrirano
Нема посетени огласи
Кон почеток