Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9tdi

Се продава од: Audi 12 јан. 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Audi A3 5800euro
Golf 6 7600euro
Нема посетени огласи
Кон почеток