Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI

Се продава од: Audi 13 мар. 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 300 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi a4 full oprema komplet servisirano smeneto rebrasti kaish,diskoj 2 para novi gumi so se bandashi
Нема посетени огласи
Кон почеток