Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0Sd 286ks Sport Packet

Се продава од: City Struga 10 јан. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Sport Packet
2008god.
3.0 SD 286ks
Automatik
180.000 km realni
Servisna kniska
Servisiran pred 2000 km
20”felni so novi Michelin gumi
Moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток