Македонски | Shqip | English |

FIAT PANDA 1.2 8V PRV GAZDA

Се продава од: Panda Вчера 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2014
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Panda
FIAT PANDA
PRV GAZDA
2 KLUCA
PRVA REGISTRACIJA 10 MESEC 2014
FULL OPREMA
MOTOR . 1.2 8V BENZIN
KM. 103 000 SERVISNA KNISKA
REGISTRIRANA DO 10 MESEC 2019
4 NOVI ZIMSKI GUMI
SERVISIRANA PRED 500 KM
PPTROSUVACKA
GRAD (5 DO 5.8)
OTVORENO (4.2 DO 4.9)
KOLATA E KAKO NOVA
CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток