Македонски | Shqip | English |

Nov Jeep Compass evtino

Се продава од: Darko Novak Вчера 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

25 500 ЕУР

Година: 2018
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Compass
Jeep Compass 1.6 diesel 120ks FWD Longitude
6 брзини 500 км потпуно нов
Нема посетени огласи
Кон почеток