Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 320-CDI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Dekor 06 фев. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 320
Mercedes Cls
320 cdi
Mercedesot e perfekten
Dojdete na lice mesto i ke se uverite
Moze zamena so realni ponudi
!!!!!!!tel 070998066!!!!!!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток