Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec -14

Се продава од: Slavco 15 мар. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2014
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 350
Mercedes ML350 Bluetec dizel. Full oprema. Redovno servisiran vo ovlasten servis. Novi letni gumi Michelin. Novi zimski gumi Nokian. Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток