Македонски | Shqip | English |

Opel Frontera

Се продава од: opel Вчера 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Frontera
esht vjedhur ky xhipi, Opel frontera, ne qafe than,prrenjas, kam te dhena se ndodhet ne fshatrat e struges, tel;0699641220
Нема посетени огласи
Кон почеток