Македонски | Shqip | English |

VW Sharan

Се продава од: Tomor 11 фев. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 250 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Registriran cela godina - Servisiran - Bez zamena. So 7 sedista.
Нема посетени огласи
Кон почеток