Македонски | Shqip | English |

Ktm SX-F 350

Се продава од: Adnan Денес 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2016
Локација: Струга
Марка: KTM
Модел: SX-F
Se prodava Ktm SX-F 350 4t 2016 godina.Motorot e vo odlicna sostojba.Ima samo 10 rabotni sati.Vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток