Македонски | Shqip | English |

BAGER O&K MH CITY ODLICNA MASINA OD SWISS

Оглас од претпријатие. Се продава од: Lediotrans dooel 01 јан. 20:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Градежни машини
se prodava eden mnogu ubav O&k mh city bager god 1989 cas 7600 tez 14500 pisuva sega nosen od shvajcaria so plateni site davacki kon derzavata i
mat tri korpi planirka kanalska i za kopanje bagerot ima raboteno samo so planirka drugite se novi ima i sistem za pikamer bagerot e dojden sega nema raboteno vo makedonia se vodit na firma mozit na faktura
Нема посетени огласи
Кон почеток