Македонски | Shqip | English |

Avtobus Setra 317 -01

Се продава од: Lindi 15 мар. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

29 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Патнички возила
Марка: Друга марка
Модел: Setra
Setra 317 so ful oprema 60 sedista euro 3 moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток