Македонски | Shqip | English |

Prikolka PA HL 2500

Се продава од: Tani 02 јан. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Berger
Pongratz PA-HL 2500, 10.04.2012
Нема посетени огласи
Кон почеток