Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 26-35 viti -92 kipper

Се продава од: Amir Вчера 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 000 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 26-35
26 35 viti 1992 meiller kipper 070 362 232
Нема посетени огласи
Кон почеток