Македонски | Shqip | English |

Kamin na drva Alfa plam

Се продава од: risto 13 мар. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

135 ЕУР   150 ЕУР

Локација: Струга
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Alfa Plam
Prodavam poloven kamin na drva Alfa Plam, za povr[ina na greenje od 71 mkv., tezina 120 kg.
Нема посетени огласи
Кон почеток