Македонски | Shqip | English |

KOTEL NA DRVA I NAFTA

Се продава од: ristor 14 мар. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР   600 ЕУР

Локација: Струга
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Prodavam kombiniran kotel na drva-jaglen i nafta, marka-nova sigma, knjazevac, mocnost 46 kw, koristen samo 3 sezoni. Kotelot e so vgraden bojler, na istiot e montiran brener za nafta, a ima i rezervna vrata dokolku sakate zamena na drva i jaglen. Cenata na kotelot so vgraden brener i rezervna vrata e 500 Eur, dodeka metalnata cisternata za nafta od 2 tona e 100 evra.
Нема посетени огласи
Кон почеток