Македонски | Shqip | English |

Stolici shank INOX Navlaki

Се продава од: Mevlan Osmani 11 јан. 21:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 ЕУР

Локација: Струга
Опрема : Маси и Столици
Prodavam stolici i shank celosen inox
41 stolici zolti 10 E parce
19 stolici kfeavi 10 E parce
Navlaki za stolici 110 parcinja 250 den parce
Shank INOX 450 ili po dogovvor
Moze i dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток