Македонски | Shqip | English |

MESTO VO BLIZINA NA AS KAMPOT

Се продава од: Arif 03 мар. 08:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 513 m2
Локација: Струга
PRODAVAM MESTO VO BLIZINA NA AS KAMPOT
500 m2
Treta linija od EZERO
SO PROEDEN PAT DO NIVATA
Нема посетени огласи
Кон почеток