Македонски | Shqip | English |

Kompletno namesten stan

Се продава од: ls 13 мар. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

700 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: partizanska
Површина: 83 m2
Локација: Струга
stanot e kompletno namesten odma vseliv cena so se sto e vo stanot ostanuva so cena 700 od kvadrat stanot e na 6 sprat
Нема посетени огласи
Кон почеток