Македонски | Shqip | English |

AKITA INU

Се продава од: Slavco 12 јан. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

300 ЕУР

Локација: Струга
Миленичиња : Кучиња
Prv pat vo Makedonija japonska linija po majka i tatko. Moze da se vidi i pedigreto deka poteknuva od shampioni.
Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток