Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira CDti 1.9 -06

Се продава од: Марјан 16 мај 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР   6 000 ЕУР

Локација: Босилово, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Zafira
OPEL Zafira 2006 год. Месец јули. 88kw, 1.9 CDti, DIESEL, 120 PS. на МК табли. Регистрирана до декември 2019, има и зелен картон. Full опрема. Седишта 5+2. Возилото е со 6 брзини. Пред 5 илјади км. сменети се каишите, затегачите, улјето, филтрите, водната пумпа. Гумите, сите четири, се во одлична состојба. Се продава поради враќање на долг.
Нема посетени огласи
Кон почеток