Македонски | Shqip | English |

RENAULT GRAND ESPACE 2.2 dt

Се продава од: Gorgi Денес 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Босилово, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Grand Espace
Top sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток