Македонски | Shqip | English |

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS NOV

Се продава од: Zoran 20 мај 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Босилово, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Tiguan
Се продава Тигуан 2.0 ТДИ 2008 година редовно одржуван и сервисиран во овластен сервис на фолцваген.Пред 3 илјади километри има направено сервис комплет на каиши, масло, филтри и сет ламела замаец , потисна комплет се. Од опрема поседува:
-АВЅ
-АИРБАГ (12)
-ЕЅР
-OFFROAD пакет
-Аларм
-Централно (со 2 клуча)!
-Ал. Бандажи (со 2 пара гуми зимни и летни)
-Халогенки
-Мерач на притисок во гумите
-Навигација /GPS
-Bluetooth/handsfree систем
-ТВ / ДВД / АУХ
-Бордкомпјутер
-Ел.стакла
-Ел. Огледала со греачи
-Климатроник
-Стерео уредба
-Паркинг камера
-Џипот е максимално зачуван и внатрешно и надворешно за цена и повеќе инфо
071307453
Нема посетени огласи
Кон почеток