Македонски | Shqip | English |

VW Touran 1.9 TDI

Се продава од: Krste 02 јан. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Босилово, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Se prodava Touran vo dobra sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток