Македонски | Shqip | English |

Kravi

Се продава од: pajo 20 мај 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

800 ЕУР

Локација: Василево, Струмица
Se prodava 1 krava so maşko tele kravata e mlecna za poveke info na 078549814
Нема посетени огласи
Кон почеток