Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

Се продава од: zlatko Вчера 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Василево, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Prodavam opel astra 2.0 DTI 101 KS voziloto e redovno servisirano
Voziloto poseduva klima (bes zameni)
Kontakt : Zlatko 075 276 514
Нема посетени огласи
Кон почеток