Македонски | Shqip | English |

Kozi Alpina

Се продава од: Петар Николов Вчера 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ново Село, Струмица
Итно се продаваат 35 кози, цена по договор.

Лице за контакт: Петар

Телефон за контакт: ‭+389 71744214‬
Нема посетени огласи
Кон почеток