Македонски | Shqip | English |

Alfa GT

Се продава од: Viktor 15 мар. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ново Село, Струмица
Опрема : Резервни делови
Се продаваат делови од Alfa Gt 2004, сите комплет се во супер состојба, заедно со бандажи и гуми, но без школка. Внатрешен ентериер обрнана кожа.

Цена 1700 евра за се комплет, има простор за договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток