Македонски | Shqip | English |

Suzuki 125 tsr

Се продава од: miki Вчера 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1998
Локација: Ново Село, Струмица
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: Suzuki
Модел: DR
Vo mnogu dobra sostojba
Info na 0041763965401 viber
Ili meil miki_gorgiev78@hotmail.com
Нема посетени огласи
Кон почеток