Македонски | Shqip | English |

Natron vreki

Се продава од: Јулијана Ковачева Вчера 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струмица
Производи : Друго
Се продаваат натрон вреќи.
Количина: 640 вреќи.
Димензии:
- должина 1,10 метри;
- ширина 0,55 метри;
- двослојни.
Се употребуваат за полнење на ќумур, трици и др.
Цена по договор.
Контакт:
- email: [email protected]
- телефон: 077/702-629.
Нема посетени огласи
Кон почеток