Македонски | Shqip | English |

Oriflame Konsultanti

Се продава од: Anonimno92 09 јан. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струмица
Производи : Друго
1.КАКО ДА СЕ ЗАЧЛЕНАМ?
✅Едноставно, само пратете порака, оставете податоци и адреса. Ќе добиете каталог БЕСПЛАТНО и почнувате да собирате нарачки.
2. ДАЛИ ЗАЧЛЕНУВАЊЕТО СЕ НАПЛАЌА?
✅Не. Зачленувањето е БЕСПЛАТНО.
3. ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ОТКАЖАМ?
✅Секако, во било кое време.
4. ДАЛИ МОРАМ ДА ПРАВАМ СEКОЈ МЕСЕЦ НАРАЧКА?
✅Не. Нарачки правите кога сакате и колку пати сакате.
5. ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЗАРАБОТИ?
✅СЕКАКО! Никој од нас не волонтира ☺ Повеќе вложен труд-ПОГОЛЕМА ЗАРАБОТКА!
За повеќе информации пишете ми порака📩
Нема посетени огласи
Кон почеток