Македонски | Shqip | English |

DELOVEN OBJEKT VO STRUMICA

Оглас од претпријатие. Се продава од: МИК СВЕТИ НИКОЛЕ 06 ноем. 14:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: УЛ. Г.ДЕЛЧЕВ
Површина: 98 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВEН ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА СОПСТВЕНОСТ НА MИК СВЕТИ НИКОЛЕ КОЈ СЕ НАОЃА НА:
-КП 1843, УЛ. Г.ДЕЛЧЕВ ВО ПОВРШИНА ОД 98 М2
ЗАВЕДЕН ВО И.Л. БР. 14327 ЗА КО СТРУМИЦА.

ПИСМЕНИ ПОНУДИ ЌЕ СЕ СОБИРААТ ЗАКЛУЧНО СО 28.11.2018 ГОДИНА ВО ЗАТВОРЕН ПЛИК НА АДРЕСА:
МИК ДОО СВЕТИ НИКОЛЕ, УЛ. ИНДУСТРИСКА ББ, СВЕТИ НИКОЛЕ
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ: Голакова Лидија 075/217-410

МИК ДОО Свети Николе
Нема посетени огласи
Кон почеток