Македонски | Shqip | English |

Dukan od 32 m2

Се продава од: Marina Bozova Вчера 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

64 000 ЕУР

Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukan na ulica Leninova 31, vo zgradata kaj marketot Zdravec , za podetalni informacii javi se na 070347718
Нема посетени огласи
Кон почеток