Македонски | Shqip | English |

Dukan od 47m2 vo Strumica

Се продава од: Liljana 07 јун. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Marsal Tito br.61
Површина: 47 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukjan od 47m2 na ulica Marsal Tito br.61 vo Strumica.


Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток