Македонски | Shqip | English |

KANCELARIJA TRETI KAT VO GLOBAL

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЕВА СИ-БИ Дооел Струмица 15 мар. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

17 500 ЕУР

Адреса: Ленинова 44, 3-КАТ / ЛОК 5
Површина: 14 m2
Локација: Струмица
Простории : Канцеларија
Канцеларијата се наоѓа на трети кат во Глобал, локал 5, веднаш после скалите.
Има сопствено ВЦ.
Контакт телефон 070/257-717, Запре
Нема посетени огласи
Кон почеток