Македонски | Shqip | English |

Mikser odlicna sostojba

Се продава од: Zorica 20 мај 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струмица
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Mikser vo odlicna sostojba.laminator i rabotna masa frizider.pecka za pizza.
Нема посетени огласи
Кон почеток