Македонски | Shqip | English |

Audi A6

Се продава од: Kire Dodevski 13 мар. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Vo dobra sostojba zacuvano 3.0tdi quatro. Od oprema ima koza dvozonska klima itn. Avtomobilot e bez mana. Registrirana do Februari 2020 god.
Нема посетени огласи
Кон почеток