Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7 3.0 235KS V6 TDI Quattro -07

Се продава од: AUDI Q7 15 мар. 10:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Se prodava AUDI Q7 3.0 235KS V6 TDI Quattro 2007,
na bg tabli
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток