Македонски | Shqip | English |

BMW 530 XD

Се продава од: Pance 10 јан. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Top Sostojba
Za podetalni informaci javete se na 078 661 754
Нема посетени огласи
Кон почеток