Македонски | Shqip | English |

BMW X1 2.0 X-DRIVE 177KS EXTRA CENA

Се продава од: Љубиша 18 мај 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 900 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X1
Се продава во перфектна состојба автомобилот регистриран со зелен картон до 25,06,2019 година..

Телефон за контакт за повеке информации
078/446-751 Љубиша
Нема посетени огласи
Кон почеток