Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

Се продава од: Igor 21 апр. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 999 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X1
Avtomobilot e uvezen od CH,raspolaga so servisna kniga,dva kluca M-paket(nadvoreresen i vnatresen)Navi,start-stop,harman kardon,kamera.....i.t.n
So plateni davacki!!!
BEZ ZAMENI!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток