Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE -11

Се продава од: Igor 20 мај 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X1
Avtomobilot e donesen od CH na realni kilometri1🇨🇭🇨🇭
Dva kluca
Cisto novi gumi
SO PLATENI DAVACKI
-----------------------------------FULL OPREMA---------------------------
KAKO NOV!!!!
BEZ ZAMENA!!!!!
077 725 333
Нема посетени огласи
Кон почеток