Македонски | Shqip | English |

FORD C-MAX 1.6HDI

Се продава од: Igor 20 мај 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 100 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: C-Max
Avomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
REALNI kilometri 170.000km so servisna istorija
Raspolaga so dva para bandazi NOVI zimni i letni gumi

077 725 333
Bez zamena!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток