Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

Се продава од: Ford Денес 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
Pali vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток